7 najnajładniejszych lokali na wyprawienie przyjęcia weselnego

Posted on 11/07/2018 10:53pm

Każdy chce by jego wesele było magiczne, niepowtarzalne i zostało w pamięci na całe życie. Wyszukujemy sali bankietowej jaką charakteryzuje niepowtarzalny wystrój i nastrój, a organizatorzy będą służyć nam w każdym momencie profesjonalną pomocą w trakcie organizacji wesela, tak hucznego jak również kameralnego spotkania w gronie rodzinnym.

Oto co zapewniają nam hotele organizujące wesela na przykładzie miasta Legnica. Większa część z nich ma w swojej ofercie: powitanie chlebem i solą oraz szampanem , jadłospis ustalony stricte według żądań państwa młodych, profesjonalną obsługę do ostatniego gościa, autorską ozdobę z barwnych kwiatów, kompletną dekorację stołów (zastawa, obrusy, pokrowce , serwetki, świece), częstokroć gratisowy nocleg dla nowożeńców, specjalne ceny pokoi dla gości weselnych, bezpłatne miejsce do parkowania. W zależności ilu weselników będzie się bawiło na naszym przyjęciu weselnym dobieramy wielk ość sali. Hotel legnica dysponuje przeróżnej wielkości eleganckimi salami bankietowymi, w których zaaranżować można uroczystości wesela nawet dla 150 gości - elegancki hotel w legnicy. Sale owe posiadają parkiety taneczne, oryginalne oświetlenie jak też klimatyzację. Oto przykładowy jadłospis weselny. Obiad: bulion z domowym makaronem, schab po myśliwsku, roladka drobiowa z nadzieniem , kotlet de volaille, Purée , kluski śląskie, bukiet warzyw. Serwowane w ciągu nocy: strogonow wieprzowy, zupa gulaszowa, gjuwecz wołowy.



sala weselna
Author: Nick Storchay
Source: http://www.flickr.com
Poniektórzy z organizatorów przyjęć weselnych proponują letnie patio w ogrodzie. Interesujące atrakcje ponadplanowe z jakimi się spotkałam to: zaserwowanie pieczonego udźca wieprzowego, czy też "stół staropolski" z miejscowymi smakołykami. A dla pociech? Placyk zabaw, zakątek malucha jak też specjalny jadłospis. Jak odnaleźć te wszystkie atrakcje? Starczy usiąść wygodnie w fotelu po czym wpisać w przeglądarkę frazę: na przykład sala weselna legnica (sala na przyjęcie weselne legnica). Hoteli w tymże mieście jest powyżej dziesięciu i praktycznie wszystkie mają swe strony w internecie. Po wstępnym zaznajomieniu się z ich propozycjami można już wybrać się do wybranych miejsc i osobiście przekonać się jak przedstawiają się w rzeczywistości oraz zaznajomić z realizatorami. Później zostaje już tylko omówić szczegóły i w tym najważniejszym dniu bawić się wraz z weselnikami do białego rana.

Tags: oświetlenie, przyjęcie, parkiet, atrakcje