Atrakcje podczas wieczoru panieńskiego

Posted on 09/12/2019 7:24am

Są tego typu chwile, jakie na długo mogą zostać w naszej pamięci. Poza oczywistymi wydarzeniami, jak ślub, zaręczyny czy narodziny dziecka, do tej grupy zaliczyć możemy też wieczór panieński. Co zrobić, żeby był on jak najbardziej udany? Co przygotować, o czym powinniśmy pamiętać?

Taki wieczór to wydarzenie, które Panna Młoda musi mieć w pamięci bardzo długo. Warto więc, aby organizatorka postarała się o ekstra zabawy, jakie umilą czas zaproszonym na ten wieczór Paniom i Pannom. Nie jest ważne czy spędzimy wieczór panieński w Warszawie lub na jakiejś wiosce, proponowane sposoby sprawdzają się wspaniale. Pamiętaj przede wszystkim o specjalnie dobranych i wyselekcjonowanych dowcipach. Takie żarty powinny dotyczyć relacji damsko-męskich, mogą, a nawet muszą być trochę sprośne i dwuznaczne, przecież chodzi o dobrą zabawę.
Bardzo istotne są także plotki i pogaduchy.
wieczór panieński w Warszawie
Author: MsSaraKelly
Source: http://www.flickr.com
Należy porozmawiać o wszystkim, ale przede wszystkim o tym, jak Panna Młoda poznała swojego wybranka, jakie mieli historie i zabawne wydarzenia. Do rozmowy powinny włączyć się wszystkie zaproszone Panie i każda z nich powinna powiedzieć coś o sobie, o swoich historiach damsko-męskich, jednocześnie istotne są porady, niekoniecznie podniosłe, przecież wieczór panieński to radosny wieczór i warto – podobnie, jak w przypadku dowcipów – spędzić ten czas w jak najlepszych humorach.

A może solidny film? To również świetny pomysł na pozytywne spędzenie wieczoru. Oczywiście film trzeba dobrać pod kątem tematyki, powiedzmy, związkowej. Jeśli nie masz pomysłu, możesz wybrać jakiś film, z proponowanych przez nas niezawodnych klasyków. Co powiesz na klasykę w stylu „Pretty Woman” albo „Nothing Hill”. Tylko nie gadaj, że nie znasz? A może „Francuski pocałunek” lub „Masz wiadomość”? Jeśli nie preferujesz tego typu oczywistych typów, wybierz: „Szkołę uczuć”, „Dwa tygodnie na miłość”, „Zakochana złośnica” lub „Chłopaki mojego życia”.
Świetnym, sprawdzonym pomysłem będą również wierszyki i sentencje. Podobnie jednakże, jak w przypadku poprzednich typów wszystko musi być „na temat”, w radosnej atmosferze, gdzie anegdoty oraz interesujące historie przeplatają się z mądrościami życiowymi i pewnymi przemyśleniami, które powtarzają się w wielu miłosnych historiach. Nie zapominajmy o dobrym jedzeniu, a szczególnie o słodkościach z podtekstem, jak śmieszne torty na wieczór panieński.

Oczywiście, to tylko parę propozycji z całego arsenału propozycji, niemniej, są to niezawodne sposoby, które sprawdzają się na każdej tego typu imprezie. Można je oczywiście wzbogacić o szereg innych, autorskich pomysłów. Z tą myślą wystarczy życzyć wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Niech wieczór panieński poprzedzający ślub, będzie radosnym i cudownym doświadczeniem, który zapamiętasz na lata.

Tags: film, zabawa, wieczór panieński, impreza