Atrakcje podczas wieczoru panieńskiego

Posted on 04/10/2019 2:19pm

Są tego typu chwile, jakie na długo mogą zostać w naszej pamięci. Poza oczywistymi wydarzeniami, jak ślub, zaręczyny czy narodziny dziecka, do tej grupy zaliczyć możemy też wieczór panieński. Co zrobić, żeby był on jak najbardziej udany? Co przygotować, o czym powinniśmy pamiętać?
Taki wieczór to wydarzenie, które Panna Młoda musi mieć w pamięci bardzo długo. Warto więc, aby organizatorka postarała się o ekstra zabawy, jakie umilą czas zaproszonym na ten wieczór Paniom i Pannom. Nie jest ważne czy spędzimy wieczór panieński w Warszawie lub na jakiejś wiosce, proponowane sposoby sprawdzają się wspaniale. Pamiętaj przede wszystkim o specjalnie dobranych i wyselekcjonowanych dowcipach. Takie żarty powinny dotyczyć relacji damsko-męskich, mogą, a nawet muszą być trochę sprośne i dwuznaczne, przecież chodzi o dobrą zabawę. Bardzo istotne są także plotki i pogaduchy.
wieczór panieński w Warszawie
Author: MsSaraKelly
Source: http://www.flickr.com
Należy porozmawiać o wszystkim, ale przede wszystkim o tym, jak Panna Młoda poznała swojego wybranka, jakie mieli historie i zabawne wydarzenia. Do rozmowy powinny włączyć się wszystkie zaproszone Panie i każda z nich powinna powiedzieć coś o sobie, o swoich historiach damsko-męskich, jednocześnie istotne są porady, niekoniecznie podniosłe, przecież wieczór panieński to radosny wieczór i warto – podobnie, jak w przypadku dowcipów – spędzić ten czas w jak najlepszych humorach.A może solidny film? To również świetny pomysł na pozytywne spędzenie wieczoru. Oczywiście film trzeba dobrać pod kątem tematyki, powiedzmy, związkowej. Jeśli nie masz pomysłu, możesz wybrać jakiś film, z proponowanych przez nas niezawodnych klasyków. Co powiesz na klasykę w stylu „Pretty Woman” albo „Nothing Hill”.

Czy ta wzmianka wywołała u Ciebie ciekawość? Jeśli tak, to poznaj ten bardzo w serwisie. On bez wątpienia też okaże się warty poznania.

Tylko nie gadaj, że nie znasz? A może „Francuski pocałunek” lub „Masz wiadomość”? Jeśli nie preferujesz tego typu oczywistych typów, wybierz: „Szkołę uczuć”, „Dwa tygodnie na miłość”, „Zakochana złośnica” lub „Chłopaki mojego życia”. Świetnym, sprawdzonym pomysłem będą również wierszyki i sentencje. Podobnie jednakże, jak w przypadku poprzednich typów wszystko musi być „na temat”, w radosnej atmosferze, gdzie anegdoty oraz interesujące historie przeplatają się z mądrościami życiowymi i pewnymi przemyśleniami, które powtarzają się w wielu miłosnych historiach. Nie zapominajmy o dobrym jedzeniu, a szczególnie o słodkościach z podtekstem, jak śmieszne torty na wieczór panieński.

Oczywiście, to tylko parę propozycji z całego arsenału propozycji, niemniej, są to niezawodne sposoby, które sprawdzają się na każdej tego typu imprezie. Można je oczywiście wzbogacić o szereg innych, autorskich pomysłów. Z tą myślą wystarczy życzyć wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Niech wieczór panieński poprzedzający ślub, będzie radosnym i cudownym doświadczeniem, który zapamiętasz na lata.

Tags: film, zabawa, wieczór panieński, impreza