Dekoracje sal weselnych – jak zdecydować się na odpowiednie kolory?

Posted on 14/11/2018 8:41pm

Ślub to jedna z najważniejszych chwil w życiu narzeczonych, jednak zanim do niego dojdzie, potrzebnych jest wiele przygotowań, dzięki którym będzie to naprawdę pamiętna ceremonia. Niezwykle istotnym elementem są dekoracje sal weselnych i dobór należytych kolorów, które nadadzą tonu całej imprezie. Kolorystyka powinna być priorytetową decyzją, którą podejmiemy, ponieważ dobrze jest zrobić wszystko w określonej tonacji, aby dekoracje stanowiły harmonijną całość i dawały wobec tego rewelacyjny rezultat. Jak w związku z tym zdecydować się na właściwe barwy?
Kluczowym czynnikiem wpływającym na decyzję ma charakter i kolorystyka sali balowej. To ona w głównej mierze narzuca nam styl, jakiego koloru trzeba się trzymać, chyba że jest to nadzwyczaj elegancka sala, w której nic nie rzuca się w oczy - Bez względu na typ i barwę ścian, za każdym razem sprawdza się kolor biały, zwłaszcza, jeżeli panna młoda zdecyduje się na białą sukienkę. Biały kolor jest delikatny, rozjaśnia salę i dodaje cudownej lekkości.Idealne będą malutkie bukiety na stołach, białe tiule na krzesła i takie same obrusy, ponieważ biel to niezwykle elegancki kolor. Biały kolor świetnie łączy się z pudrowymi barwami, np. różem, wrzosem, lawendą czy brzoskwinią.

Niniejszy artykuł zawiera ciekawe dane na prezentowany temat - jeśli masz ochotę zdobyć więcej wpisów, to odwiedź stronę (https://noor.pl/pl/page/7/kolekcja/27/Garnitur%20MIDNIGHT%20BLUE), która opisuje podobne zagadnienia.

Można wpleść takie dodatki, by ubogacić kolorystkę wnętrza i do tego uczynić ją przyjemniejszą. Jeśli myśli się o bardziej wyrazistych barwach, pamiętajmy, aby pasowały do naszej stylizacji i nie gryzły się z salą, w której urządzamy imprezę. Warto w takich samych kolorach uszyć albo kupić suknie dla druhen,
sala weselna
Author: Chauchi - It's My Life
Source: http://www.flickr.com
przyozdobić auto i kościół, a także zrobić zaproszenia. Latem i wiosną sprawdzą się wszystkie radosne kolory, zimą możemy nieco stonować, by kolorystyka weselna zgadzała się z zimowym klimatem. dekoracje (pokaż szczegóły)


Najważniejsze to nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę, aby nie okazało się, że każdą decyzję musimy podejmować pośpiesznie, ponieważ to idealna droga do kłótni i nieporozumień. Rozpocznijmy przygotowania na kilka miesięcy przed uroczystością, a na wszystko znajdziemy odpowiednio dużo czasu i nasze wesele będziemy wspominać z radością, a nie rozżaleniem, że nie wszystko poszło tak jak chcieliśmy. Dekoracje sal weselnych to w istocie istotny element, toteż jak najszybciej powinniśmy o nich pomyśleć.

Tags: dekoracje, wesele, sala