Dobre produkcje dla popołudniowego odprężenia. Parę propozycji

Posted on 02/09/2022 8:11am

Jeśli razem z naszym partnerem lubimy zwieńczyć pracowity tydzień oglądając niezłe kino, warto sięgnąć po coś z nowości filmowych albo sprawdzonej klasyki. Nawet jeśli nasze gusta się różnią, jest duża szansa, iż wybierzemy film, który spodoba się obu stronom. Po dokonaniu wyboru tytułu zawsze warto sprawdzić treść fabuły i opinie o filmie, choć nie trzeba się nimi sugerować.


łzy słońca
Author: liketearsintherain's buddy icon
Source: www.flickr.com
Gdy jesteśmy spragnieni mocnych emocji, wybierzmy produkcję Łzy słońca. To znakomita, sensacyjna historia, która zyskała sobie ogromną popularność pośród widzów i przychylność krytyków i branży, czego wyrazem były choćby ważne nagrody i świetna dystrybucja DVD. Łzy słońca przypadną do gustu wszystkim tym, jacy lubią wyraźne, ekranowe wcielenia Monici Belucci i Bruce'a Willisa, ponieważ tworzą atmosferę w tym filmie i grają doskonale. Mocne uderzenie zagwarantuje także Adrenalina 2 - chcę zobaczyć łzy słońca. Produkcja o takim tytule nie zostawi nikogo obojętnym – to pewne. Jeżeli tylko oczekujemy dobrego, rozrywkowego filmu z ogromnym nakładem finansowym na produkcję - Adrenalina 2 to coś dla nas. Kiedy chcemy zobaczyć coś lżejszego, wybierzmy coś spośród komedii. Choć naprawdę rzadko można trafić na komedię romantyczną, która, trafia zarówno do pań, jak i panów, Męsko damska rzecz powinna wpisać się w gust obu płci. Lekki i zabawny film o parze mieszkającej po sąsiedzku i chodzącej do tej samej szkoły, ale całkowicie się nie lubiącej. Zagadkowym trafem pewnego dnia te postacie budzą się w nie swoich ciałach i wówczas fabuła zaczyna się rozwijać. Choć opis może wyglądać banalnie, Męsko damska rzecz przypadnie do gustu wszystkim, jacy w kinie szukają przede wszystkim wielu powodów do wybuchów śmiechu.

Jeśli demonstrowana tu kwestia to Twoje hobby - wyraź opinię (https://hamsterpolska.pl/realizacje/) na ten temat. Twój komentarz z pewnością dla autora się liczy.

Jeżeli chcielibyśmy zostać w klimacie komediowym, Dwa tygodnie na miłość doskonale w niego się wpasują - bardzo lubię męsko damską rzecz. To prosta opowieść bez głębokich dygresji, ale bardzo przyjemna, lekka i ciesząca oko, idealna na relaks i uwolnienie umysłu od trosk całego tygodnia. Dobre role przystojnego faceta – Hugh Granta i zjawiskowej – Sandry Bullock z pewnością zapadną w pamięć, lecz Dwa tygodnie na miłość nie jest filmem, do którego będziemy wracać.


Jeżeli chcemy dostarczyć sobie sporej dawki emocji, wybierajmy filmy sensacyjne, a jeżeli po pracowitym tygodniu potrzebujemy czegoś lekkiego, prosta komedia romantyczna będzie najlepsza.

Tags: rzeczy, gra, gust, opinie