Jak nie wydać sporo pieniędzy w trakcie organizacji wesela? Czy to wykonalne?

Posted on 05/02/2018 12:19pm

Dużo par pragnie wyprawić sobie wystawne przyjęcie weselne, na jakim goście będą się bawić przy dobrej orkiestrze i także siedzieć przy dostatnio zastawionych stołach.


modne kreacje
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Najlepiej by było, gdyby zostały do tego dołączone jeszcze trunki procentowe z "wyższej półki". Niestety kwestie finansowe są dla niektórych bardzo ważnym aspektem, nie każdy może sobie przystać na to, aby bez skrupułów marnować ogromne kwoty. Jak więc zorganizować powalające wesele wydając mniej?

Czarodziejski dzień jakim jest dzień zaślubin jest dla przyszłej Pary Młodej wyjątkowy. Ma on za zadanie albowiem zainicjować nowe, wspólne życie. O ile nie wynajmuje się firmy zajmującej się przygotowywaniem wesel, praca nad ogarnięciem tego wszystkiego jest ogromnie ciężka. Trzeba wybrać sporo rzeczy, z początku salę. Nie musi być to pałac, za którego najem zapłacimy krocie. Pamiętajmy, że w nieco skromniejszej restauracji czy na dworze w ogródku także można bawić się wyśmienicie. Nie potrzebujemy także wszystkich rodzajów whisky w ciągu imprezy. Goście poczęstowani wódką czy winem także będą spełnieni. Zamiast orkiestry, za którą zapłacimy nawet kilka tysięcy złotych, zatrudnijmy DJ-a, któremu zapłacimy niekiedy kilka razy mniej! A teraz najlepsza rzecz, na której wydawałoby się, iż nie można sporo oszczędzić, a mianowicie ubranie Państwa Młodych. Tanie suknie ślubne - najmodniejsze fasony, zdołają kosztować nawet kilkaset złotych, również garnitury. Będą co rusz oczywiście różniły się materiałem czy też formą skonstruowania. Jeżeli nie chcemy tracić na jakości, a uiścić mniej, możemy także wypożyczyć suknie ślubne. Pewne salony mają osobne ceny dla pojedynczych sukienek lub też proponują dzierżawienie za połowę ceny. A co z gośćmi? Nie raz słyszymy bowiem hasło: "Nie mam się w co ubrać na to przyjęcie". Tanie, lecz śliczne suknie wieczorowe dla pań lub kostiumy dla panów odnajdziemy w wielu marketach, także tych z odzieżą używaną (czasami są tam do nabycia towary nowe po niższych cenach).


Wiele osób myśli, iż uroczystości weselne to wydatek rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych. O ile jednak troszkę pokombinujemy, jesteśmy w stanie zgotować niepowtarzalne przyjęcie bez pobierania kredytu. Zwykły alkohol, tanie suknie ślubne (lub też suknie wieczorowe dla kobiet), tańsza sala nie uczynią tak wyjątkowego dnia tandetnym, należy o tym pamiętać.

Tags: sukienki, wesele, ślub, suknie ślubne