Jak wybrać najlepszy oraz najbardziej seksowny biustonosz? Które kwestie są najważniejsze? O jakich rzeczach pamiętać?

Posted on 13/10/2020 8:30am

Aby seksowna bielizna dobrze spełnia swoją rolę, to znaczy zapewniała piękny wygląd oraz wygodę noszenia, należy dobrać jej rozmiar i rodzaj. W dobrym dopasowaniu biustonosza na pewno pomocna będzie tabela z rozmiarami.


Żeby z niej korzystać trzeba na wstępie ciasno wymierzyć obwód pod biustem, zaś następnie luźniej w biuście. Sprawdzając te oba rozmiary wedle tabeli będziemy w stanie bez kłopotu stwierdzić, jaki rozmiar stanika będzie najlepszy.

kobieta w seksownej bieliźnie
Author: Andrés David Carreño
Source: http://www.flickr.com
Do tego warto pamiętać, aby nabywać staniki o troszkę zaniżonym obwodzie, bo bielizna rozciąga się trochę w czasie noszenia. Z pewnością nie powinno się kupować zbyt małej miseczki, może ona bowiem obciskać albo spłaszczać piersi. () Na rozmiar miseczki ma wpływ również wielkość drutu, jaki jest pod nią wstawiony. Rozmiar obwodu może zmieniać się w zależności od elastyczności użytych materiałów.

Wybór staników jest rzeczywiście bardzo szeroki. Jednym z rodzajów jest push-up. To biustonosz o sztywnej miseczce, jaka ma wkładkę, możemy ją wyjąć. Stanik tego typu pomoże osiągnąć efekt idealnego biustu i wspaniałego, seksownego dekoltu. Możliwa do wyjęcia wkładka dodaje piersiom objętości, zaś starannie i z wielką starannością zaprojektowana usztywniana miska będzie dbała o ich idealny kształt. () Jest to niezastąpiony wybór pod przylegającą do ciała, wydekoltowaną sukienkę. Inny rodzaj to miękki biustonosz, który zapewnia naturalny efekt. Nie posiada usztywnień oraz wkładek, natomiast nieskazitelną linie utrzymuje dzięki drutom, jakie są wszyte pod miseczkami.


Czasem zdarza się, że wybierając miękki stanik powinniśmy dobrać miseczkę mniejszą niż przy staniku push-up.

Czy masz chęć sprawdzić ten temat od innej strony? Nic prostszego - zwyczajnie wejdź na ten odsyłacz, ponieważ więcej zobaczysz tu (https://impuls.store/asortyment/t-shirty/).

Jeśli mamy wątpliwości, powinniśmy spytać się o to w punkcie, w którym dokonujemy zakupu. Tyle w temacie biustonoszy, jednak jeśli chcielibyśmy osiągnąć zupełnie rewelacyjny rezultat warto pamiętać o innych częściach bielizny, jak seksowne figi albo pasy do pończoch. Wtedy na pewno poczujemy się niesamowicie kobieco oraz seksownie. Podobnie jednak, jak w przypadku biustonoszy, trzeba dobierać je w taki sposób żeby pokazywały nasze walory, i były wygodne. W tej kwestii nie sensu męczyć się z za małą bielizną, wszak jest to część ubioru, którą mamy na sobie prze cały dzień.

Tags: biust, bielizna, biustonosz, stanik, pończochy, Rozmiar