Jakiego typu filmy wybrać na deszczowy wieczór? Jakie będą się sprawdzać? O których filmach dobrze wspomnieć?

Posted on 28/02/2019 12:00am

Co jest najbardziej właściwe na deszczowy wieczór albo zimowy czas, jak nie chce się nawet z domu wychodzić? Można wyszukać wiele tego rodzaju zajęć, ale bez wątpienia bardzo interesujące i dosyć często wybierane są filmy. Mamy ogromny wybór różnorodnych pozycji w tym obszarze, dobrze jednak zdecydować się na różnorodne filmy, dzięki czemu będzie najbardziej interesująco.
Na pewno jak chcemy po prostu spędzić przyjemny, komediowy wieczór oraz nie wysilać się za bardzo nad myśleniem, to powinniśmy wybrać tego typu film w stylu American Pie 2. To kolejna część popularnego filmu, jaki zdobył uznanie fanów w różnych częściach świata. Kolejnym filmem z takiej komediowej serii będzie na pewno Nie zadzieraj z fryzjerem. Jak chodzi o pierwszy film to mamy do czynienia z kolejną częścią zabawnych perypetii poznanych nam wcześniej bohaterów. W filmie pojawiają się wszyscy znani aktorzy, których poznaliśmy i polubiliśmy w pierwszej części - jak oglądać american pie 2.


james bond
Author: Keijo Knutas
Source: http://www.flickr.com
Tym razem jednakże młodzi przyjaciele próbują stawić czoła swojej niezależności. Po pomyślnie ukończonym pierwszym roku college’u młodzi mężczyźni mają w planach wspólnie spędzić wakacyjny czas. Następny film, czyli Nie zadzieraj z fryzjerem to opowieść o bardzo dobrze wyszkolonym komandosie, który chce zerwać z dotychczasowym zajęciem, więc na początku pozoruje swoją śmierć, a później wyjeżdża do Nowego Jorku, gdzie spełnia swoje życiowe marzenie, zostaje “stylistą fryzur”. Dla lubiących wspominać najbardziej ciekawe są filmy w stylu Czterej pancerni i pies, czyli bardzo znana seria, którą zawsze się bardzo dobrze ogląda. Chociaż jest najbardziej powszechna wśród osób starszych, to w sumie i dla bardziej młodych osób to świetna rozrywka, zależy oczywiście czego poszukujemy. Dla wielbicieli serii o Bondzie najlepsze będzie Quantum of Solace, czyli już 22 część tych bardzo popularnych przygód.


Ta część jest jedną z najciekawszych, gdyż James Bond odkrywa, że organizacja, z jaką walczył, jest bardziej niebezpieczna, niż to na początku się wydawało. Tym bardziej, że ślad prowadzi do bezlitosnego biznesmena Dominica Greene’a (zdecydowanie pomocna strona, dobrze zajrzeć). Nawet jak ktoś nie jest wielkim znawcą Jamesa Bonda, ale jednak planuje poznać tą serię, to warto zacząć właśnie od tej części. Zapewne wielu osobom się ona spodoba.

Tags: dom, biznes, czas, gust