Jakim samochodem pojechać do ślubu?

Posted on 22/11/2018 7:25am

Termin wesela zaklepany, sala weselna zajęta, sukienka ślubna a także garnitur Pana Młodego kupione. Teraz czas przemyśleć, czym Para Młoda pojedzie do ślubu! Wybór jest naprawdę ogromny! Wybór czterokołowca zależy przede wszystkim od gustu Młodej Pary, ale również od przystępności danego modelu pojazdu oraz kosztów jego wypożyczenia.
samochód
Author: Purple sea donkey
Source: http://www.flickr.com
Limuzyny Kraków - często wypożyczane przez pary, przez wzgląd na przestronność, wygodę jak też uczucie niepowtarzalności. Atuty limuzyny to nie tylko jej klasa i wrażenie, jakie budzi (sprawdź tutaj). Tak obszerny pojazd zmieści każdą sukienkę ślubną, nawet z niezwykle długim trenem. Pojazd zabytkowy – leciwy, tradycyjny samochód (tu) przyciąga spojrzenia i zagwarantuje Młodym pamiętną podróż do kościoła a także na przyjęcie weselne.Wypożyczaniem trudnią się zazwyczaj osoby prywatne – pasjonaci tychże aut, lecz też muzea motoryzacji. Zabytkowych samochodów jest bardzo wiele. Kabriolet – odpowiedni na ślub brany latem (wiosna i jesień mogą być nadmiernie chłodne). W ciepły, pogodny dzień Para Młoda zaprezentuje się w nim stylowo. Przejażdżka takowym autem może jednakże stracić troszkę ze swego wdzięku jeżeli dzień będzie pochmurny.


Współczesny samochód na wesele Kraków - jeżeli chcemy pojechać do ślubu współczesnym, sportowym czterokołowcem, mamy do wyboru sporo marek (więcej tu ). Ceny są rozmaite i zależą między innymi od przystępności danego modelu w Polsce. Niepospolicie – w zależności od swoich upodobań a także chęci wywarcia wrażenia wielbiciele niekonwencjonalnych rozwiązań mogą dobrać przeróżne typy pojazdów, w tym auta wojskowe, autobusy czy styl PRL-owski i przyjazd do kościoła Maluchem. Na wesele w klimacie lat 60-tych można przybyć wielobarwną furgonetką

samochód
Author: Rick Flores
Source: http://www.flickr.com
Zdobienie samochodu wiozącego Parę Młodą na przyrzeczenie jest nie mniej ważne aniżeli ozdobienie kościoła. Winna dobrze komponować się z suknią ślubną jak też bukietem Panny Młodej, ale musi zarazem pasować do stylu samego czterokołowca.

Jeśli zaciekawił Cię taki artykuł, sprawdź przykłady (http://www.alexnamioty.pl/namioty.php) umieszczone pod tym linkiem. Na pewno odnajdziesz tu coś ciekawego dla siebie.

Przystrajamy przede wszystkim maskę samochodu ale często upiększa się również jego tył oraz klamki. Do popularnych zdobień należą wiązanki kwiatów (sztucznych lub naturalnych), baloniki oraz ślubne tablice rejestracyjne. Cudownie prezentują się na masce pojazdu kompozycje z żywych kwieci (z dodatkami w rodzaju liści, dekoracyjnych traw, tiulowych szarf). Miejmy na uwadze jednak, iż w trakcie letnich upałów dekoracja taka prędko schnie. Zimą natomiast kwiecia mogą zmarznąć.

Jeżeli rodzinka Pana Młodego przybywa z daleka, warto wbić w wyszukiwarkę zwrot: wynajem busów Kraków. Więcej na .

Tags: samochód, ślub, wypożyczalnia