Które obrączki ślubne sobie zafundować? Omówienie ich modeli oraz nieco porad korzystnych przy wyborze.

Posted on 29/11/2022 9:18am

Wybór obrączki ślubnej jest jednym z najistotniejszych wyborów powiązanych z przygotowaniami do ślubu. Jest do postanowienie w większości przypadków na całe życie. Obrączki muszą być nie tylko gustowne i estetyczne, ale zwłaszcza - niezmiernie trwałe.
na ślubie
Author: MAURO CATEB
Source: http://www.flickr.com
Czasy, podczas gdy obrączki ślubne wykonywało się raptem z żółtego złota, bezpowrotnie przeminęły. Aktualnie dzielą się na nieco rodzajów. Jednym z nich, najbardziej znanym, są obrączki złote. Złoto kojarzyło się kiedyś z żółtym kolorem i blaskiem. W jubilerstwie jednakże, do czystego, żółtego złota, dołącza się domieszki innych metali, co powoduje, że jest twardsze i trwalsze. Obrączki z białego złota są następnym popularnym wyborem. W rzeczywistości, białe złoto pozyskuje się przed dołączenie do złota żółtego niklu i cynku, czasem - srebra i palladu. Białe złoto ma swoim kolorem kopiować droższą i bardziej cenioną platynę. Barwa białego złota jest szary, z drobnym, żółtawym połyskiem. Znacząca konferencja dla alergików - białe złoto zawiera domieszkę niklu, który często powoduje uczulenia. Można też pomieszać barwy i utworzyć obrączki dwukolorowe bądź trzykolorowe (AZUR). Dobiera się ze sobą zasadniczo 3 kolory : białe złoto, żółte a także czerwone - z domieszką miedzi i cynku. Szczególnie obrączki dwukolorowe są przyciągające, jesteśmy w stanie przy pomocy zestawienia ze sobą dwóch kolorów, czasem dodaniu kamienia uzyskać na prawdę atrakcyjny efekt. Ważne, żeby przed zakupem zorientować się, jakiej próby są wybrane przez nas obrączki. Próba złota formułuje zawartość złota w 1000 gramach stopu jak również może być wytyczana na kilkanaście sposobów. To, czy wyłoniona przez Ciebie obrączka, będzie służyć Ci nieco lat, bądź całe życie, jest zależne w dużej mierze od próby złota, z którego jest wykonana.Author: Seth Lemmons
Source: http://www.flickr.com
Złoto wysokiej próby jest doceniane przez koneserów złotej biżuterii i wielbicieli luksusu, ale nie jest słusznym materiałem na obrączki ślubne. Argument jest prosty - im wyższa próba, tym złoto w większym stopniu miękkie i mniej odporne. kiedy marzy Ci się zakup kreacyjnych, wyjątkowych w swoim rodzaju obrączek, sięgnij po te, do jakich wykonania użyto większej ilości niż jednego gatunku złota. W takim razie obrączki dwukolorowe będą idealnym wyborem.

Tags: biżuteria, obrączki, złoto, ślub