Możliwości egzotycznych wyjazdów na wakacje

Posted on 02/04/2020 8:01am

Decydując się na egzotyczny wyjazd podróżnicy kierują się przede wszystkim jakością oferty i jej nieszablonowością. Egzotyczne wczasy to podróż na drugi koniec globu, gdzie być może będziemy jedyny raz w życiu, bo przecież jest więcej miejsc do odwiedzania na świecie. Powinno się więc dostrzec tam możliwie jak najwięcej.

Polacy coraz to chętniej korzystają z oferty egzotyka last minute, sprawdź . Najpopularniejsze kierunki to Kuba, Chiny, Dominikana, Emiraty Arabskie i Tajlandia. Państwo środka to nie jedynie porty przeładunkowe, czy olbrzymie miasta. To również przyciągająca i kolorowa kultura, olśniewające dzieła ludzkich rąk, także niewyobrażalne cuda przyrody. Najpopularniejsze są wyprawy objazdowe ze zwiedzaniem Pekinu i podziwianie Wielkiego Muru Chińskiego, najogromniejszą budowlą wzniesioną kiedykolwiek przez człowieka, jeden z cudów świata i znak Chin.

Kuba jest największą wyspą Morza Karaibskiego należącą do archipelagu Wielkich Antyli. Poprzez cały rok przeważają tam duże temperatury. Jest tam dużo palm kokosowych, czystej przyrody, przyciągających zabytków i cudownych wybrzeży. Duże plaże usypane złotym piaskiem to miejsce idealne dla przyjeżdżających tu na wypoczynek wielbicieli plażowania. Zaś bajeczne rafy koralowe i niezwykle turkusowe wody Morza Karaibskiego pociągają miłośników nurkowania. Nowością są podróże d Emiratów Arabskich.Orientalne świątynie
Author: DCWG
Source: Tajlandia, Bangkok
Tajlandia to jeden z bardziej popularnych państw w Azji, gdzie entuzjastycznie wybierają się turyści.

Tajlandia jest bezpieczna, ma ogromną ofertę noclegową w każdym przedziale cenowym, nadzwyczaj swobodnie jeździ się po kraju, jest możliwość spożyć doskonałe ostre dania i jest niezwykle egzotyczna. W Polsce brakuje należytych połączeń lotniczych, toteż powinno się skorzystać z oferty Tajlandia z Niemiec. Propozycje niemieckich biur podróży dopasowane są do żądań europejskich turystów. Będąc w owym miejscu, warto zaszyć się, odciąć na chwilę od świata w świątyniach oferujących kursy medytacji i buddyzmu. W kanałach w Bangkoku pływa sporo krokodyli, jakie bez większego trudu jest możliwość zobaczyć spacerując brzegami. W Tajlandii jest przeszło 170 rodzajów jadowitych węży. Na fermie jest możliwość z bliska obejrzeć przebieg pozyskiwania jadu, ujrzeć rezultaty ugryzień najgroźniejszych egzemplarzy.

Więcej informacji:

Tags: nurkowanie, podróże, wyspy