Nowe techniki w fotografii

Posted on 25/10/2019 7:19am

Ślub był niegdyś wydarzenie istotny dla całej społeczności. Stąd (poza rolą informacyjną mającą upewnić się czy nie istnieją przeszkody formalne) zapowiedzi były, i pewnie do tej pory są wyrażaniem radości. Pozostałością po minionych obyczajach jest skłonność do przesady. Ludzie decydujący się na zawarcie związku małżeńskiego stają przed koniecznością zmierzenia się ze zwyczajem hucznego świętowania owej uroczystości. Ma się niekiedy wrażenie, iż w tej sprawie pojęcie umiaru i rozsądku nie obowiązuje, a nawet nie jest mile widziane.
ślub
Author: Weselni Paparazzi
Source: abcslubu.pl
W związku z tym, nawet jeśli Młoda Para nie ma kompletnie ochoty na ogromną uroczystość, preferują oni kameralne podejście, muszą nierzadko stoczyć prawdziwą wojnę na argumenty, praktycznie jak gdyby brali udział w dyspucie politycznej. Załóżmy jednak że debata była zwycięska, i udało się przekonać familie, że jednak lepiej jeżeli przyjęcie będzie mniej huczne, jednak za to takie, że Państwo Młodzi będą pamiętać je do końca życia jako coś niepowtarzalnego.Obojętnie jaki będzie to typ uroczystości - z skromnie czy z przytupem - konieczny będzie fotograf. Nie będzie to łatwe zajęcie dla fotografa, fotografia na weselu wymaga bowiem dużej dozy cierpliwości. Klienci bywają bowiem kiedy niekiedy dosyć nerwowi. Bez wątpienia Państwo Młodzi muszą pogodzić oczekiwania obydwu rodzin, co może być Katarzyna Zydroń_ Floral Concept Store.JPG|L|W=200|ALT=ślub]nieco stresujące. Zawodowiec musi być w związku z tym przygotowany na niespodziewane wyzwania, dla przykładu zlecenie sesji na górskim szlaku.


Na szczęście dzisiejszy fotograf dysponuje nowoczesną technologią, umożliwiającą fotografikowi zadowolić nawet w największym stopniu wymagającą parę. Może się wydarzyć, że Narzeczeni którzy zakochali się w sobie na górskim szlaku zamarzą, aby wspomnienia z owego dnia zapamiętane zostały na tle ulubionego miejsca w Beskidach, lub dla odmiany - na plaży. W tychże przypadkach fotograf nie musi już razem z parą wspinać się na szczyt, bowiem może on plener fotografować z pomocą drona, co z jednej strony ułatwi mu pracę - nie będzie musiał wspinać się na szczyt - a z drugiej strony sprawia to, że para może czuć się śmielej, co może mieć pozytywny wpływ na jakość zdjęć. A wszak o to wszystkim - i fotografowi i Młodej Parze - chodzi.

Tags: zdjęcie, uroczystość, sesja, fotograf