Planujemy uroczystości weselne – krok po kroku

Posted on 19/06/2018 2:18pm

Planowanie wesela rozpoczyna się zaraz po zajęciu terminu ślubu, a niekiedy - terminu na sali weselnej. W jaki sposób krok po kroku zaplanować ten najistotniejszy dzień? Przyjęcie weselne to duża inwestycja, tak pieniężna, jak i czasowa. Razem ze ślubem jest to jedno z najważniejszych zdarzeń w życiu każdej zakochanej pary. Dobrze jest zatem poświęcić przygotowaniom odpowiednio dużo uwagi, aby wesele, podobnie jak też ślub, odbyło się bez komplikacji oraz zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Na sali weselnej
Author: Данила Артемович
Source: http://www.flickr.com
Zadbajmy należycie wcześnie o to, by nasze wesele było wyjątkowe oraz by zapadło w pamięć weselników na długi czas. Nim jeszcze zarezerwujemy salę, zanim zdecydujemy się kogo zaprosić na swój ślub i wesele, musimy poddać się procesowi wizualizacji wyśnionego przyjęcia ślubnego. Dobrze jest za pomocą fantazji przenieść się w sam środek przyjęcia weselnego naszych snów, wpierw trzeba każdy najdrobniejszy element wykoncypować i wycyzelować w głowie w najdrobniejszych detalach - dopiero w następnej kolejności możemy przenieść planowanie do rzeczywistego świata. Ważne jest też, żeby rozsądnie korzystać z rad wszelkich osób-doradców, szczególnie tych z rodziny, którzy „wszystko wiedzą najlepiej”. Grunt to dobry a także przedyskutowany z partnerem plan, na którym oprzemy się organizując dj na wesele poznań - tu -, o ile zadbamy o każdy niuans, faktycznie będzie to wesele naszych marzeń!

Pierwszy krok przy planowaniu przyjęcia weselnego to: zapoznanie ze sobą rodziców narzeczonych. Dobrze jest zaaranżować pierwsze spotkanie w miejscu komfortowym oraz przyjaznym: w mieszkaniu panny młodej czy pana młodego. Kolejnym etapem jest zaplanowanie budżetu na przyjęcie weselne, a później – zarezerwowanie konkretnych terminów. Dobrze jest wbić w przeglądarkę wyrażenie: wesele - zerknij na DJ na wesele Lubuskie -> djhektor.pl/ - pod Wrocławiem, ewentualnie hotel okolice Wrocławia.


Po przygotowaniach formalnych oraz po wyszukaniu cateringu oraz obstawy muzycznej przyjęcia weselnego, nadchodzi pora na wybór ubiorów dla pana młodego jak też panny młodej. W tym czasie (a więc około 5-6 miesięcy przed przysięgą) wybieramy również obrączki, a również świadków. Panna młoda może zdecydować się już na pierwsze wizyty u kosmetyczki (dobrze jest zadbać o swą cerę należycie wcześnie). W tym czasie warto wybrać również zaproszenia ślubne – warto zdecydować się na nietuzinkowy pomysł, jaki spodoba się gościom i już samą koncepcją zachęci do przybycia na uroczystości weselne.

Tags: wesele, ślub, sala, przyjęcie weselne