Planujesz wesele? Nie zapomnij o atrakcyjnych ozdobach na aucie, którym pojedziesz do kościoła

Posted on 23/01/2023 7:29am

Gdy starania do wesela idą pełną parą, nie przestać pamiętać także o teoretycznych szczegółach, takich jak dekoracje kluczowych miejsc, jak i także różnych przedmiotów. Może dla niektórych przyszłych małżonków, są to sprawy czasami mało ważne, to jednak warto pomyśleć o głębi estetyki całej ceremonii.
bukiet weselny
Author: Ben McShea
Source: http://www.flickr.com
Tak naprawdę wszystko jest uzależnione od gustu młodej pary.

Przeczytaj więcej w opracowaniu (http://www.sanex-lowce.pl/kategoria/produkty-tekturowe/opakowania-tekturowe/opakowania-uniwersalne/) podobnego wpisu - są na tamtej stronie zamieszczone niesamowicie użyteczne dane, które na pewno docenisz w praktyce.

Niektórzy bowiem uwielbiają przepych, inni zaś wolą subtelne dodatki, jakie nie przesłaniają połowy maski, a wyłącznie dodają uroku pojazdowi ślubnemu. Niezależnie od charakteru ozdób musi być ona praktyczna. Co to oznacza? Należy ją mocno przytwierdzić, by nie zsunęła się w trakcie jazdy oraz nie przeszkadzała kierowcy, co byłoby ryzykowne oraz zagrażałoby bezpieczeństwu również pozostałych uczestników ruchu.

Zasadniczym elementem oddziałującym na decyzję ma klimat i kolorystyka sali weselnej. To ona przede wszystkim narzuca nam styl, jakiego koloru trzeba się trzymać, chyba że jest to niebywale luksusowa sala, w której nic się nie odznacza. Bez względu na rodzaj i barwę ścian, za każdym razem sprawdza się kolor biały, szczególnie, jeśli panna młoda zdecyduje się na białą sukienkę. Biały kolor jest subtelny, rozjaśnia salę i dodaje wyjątkowej lekkości.

Po drugie dekoracje samochodu powinny być dostosowane do modelu samochodu. Niektóre pojazdy same w sobie są już na tyle atrakcyjne, iż nie wymagają więcej ozdób. Zawsze jednak można wybrać np. ładne kokardki na klamki. Jakie jeszcze dekoracje weselne- dla przykładu weselne Katowice można wykorzystać? Wybór jest naprawdę duży - od balonów po żywe albo sztuczne kwiaty, jakie znacznie łatwiej zamocować do pojazdu. Większość panien młodych uwielbia jednak żywe kwiaty, które są bardziej urokliwe – pachną oraz po prostu lepiej wyglądają.

Idealne będą małe bukieciki na stołach, białe tiule na krzesła i takie same obrusy, gdyż biel to niezwykle elegancki kolor. Biały kolor świetnie łączy się z pudrowymi kolorami, m.in. różem, wrzosem, lawendą lub brzoskwinią. Można wpleść takie dodatki, aby wzbogacić kolorystkę wnętrza i dodatkowo uczynić ją bardziej przyjemną. Jeżeli myśli się o bardziej wyrazistych kolorach, pamiętajmy, aby pasowały do naszej stylizacji i nie gryzły się z salą, w której planujemy imprezę. Dobrze w takich samych kolorach uszyć albo zakupić suknie dla druhen,
sala weselna
Author: Chauchi - It's My Life
Source: http://www.flickr.com
przyozdobić samochód i kościół, jak również wykonać zaproszenia. Latem i na wiosnę sprawdzą się wszystkie radosne barwy, zimą możemy nieco stonować, by kolorystyka weselna zgadzała się z zimowym klimatem.

Dekoracje musimy też zharmonizować z pozostałymi ozdobami ślubnymi, aby nie okazało się, że auto jest z zupełnie innego świata. Można np. zastosować te same kwiaty bądź ten sam kolor wstążek, a wszystko będzie stanowić spójną całość. Warto jest troszczyć się o takie szczegóły, ponieważ, gdy potem będziemy oglądać zdjęcia, możemy żałować, iż nie zrobiliśmy czegoś inaczej i nie przyłożyliśmy do ozdób większej wagi.



Zanim będziemy ozdabiać samochód, zyskajmy pewność, że jest czysty. Nie każdy bowiem wynajmuje auto w fachowej firmie- niektórzy decydują się na cztery kółka pożyczone od przyjaciela albo znajomego, gdyż ma ładne auto i możemy je mieć za darmo czy za jakąś drobniejszą opłatą. Koszty weselne są tak ogromne, iż warto jest pomyśleć o każdych oszczędnościach, jeśli tylko jest taka możliwość.

Tags: kwiaty, zdjęcia, wesele, sala, pojazd, przygotowania, starania