Portal z fantazyjnymi podarunkami będzie idealnym miejscem, gdzie zakupimy upominki wręczane w trakcie wieczoru panieńskiego

Posted on 29/08/2018 4:11pm

Wieczór panieński ma stać się niezapomniany tak dla przyszłej panny młodej, jak i dla jej kumpelek. Niektóre wieczory panieńskie przebiegają nadzwyczaj spokojnie, w niewielkim gronie pań przyjaźniących się od zerówki. Kiedy jednak młode panie posiadają nietuzinkowy charakter i chcą zaskoczyć swoją kumpelę, wymyślają coś tak odjazdowego, że włosy stają dęba na głowie. Nikt nie wie, skąd młode osoby biorą tak dużo niestandardowych idei. Może czasami po prostu oglądają za dużo filmów.


Udając się na wieczór panieński trzeba koniecznie kupić odpowiedni upominek. Taki prezent na wieczór panieński powinien być nietypowy i w miarę niezniszczalny,
pudełko na prezent
Author: Dushan Hanuska
Source: http://www.flickr.com
czyli bukiet ze stu róż lub stu krówek raczej odpada. Czasem mamy trudności z wyborem najwłaściwszego prezentu, a nie zawsze wypada pytać solenizanta, a w omawianym przypadku naszą pannę młodą, o preferencje. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak na własną rękę szukać pomysłów, a najlepszym miejscem inspiracji jest oczywiście sieć www, gdzie bez wysiłku znajdziemy portale z wymyślnymi podarunkami.


opakowanie świątecznego prezentu
Author: Pete
Source: http://www.flickr.com
Przeszukując zasoby takich portali natkniemy się na mnóstwo odjazdowych rzeczy. Na wieczorze panieńskim przyszłej pannie młodej najrozsądniej będzie wręczyć pamiątkową księgę z autografami wszystkich uczestniczek i oczywiście z uwagami na nadchodzące małżeńskie życie. Świetnie prezentują się akcesoria kuchenne (foremki do ciasta, fartuszki) i koszulki ze śmiesznymi napisami. Markowa bielizna, ekskluzywne zestawy kosmetyków i złota biżuteria, to także najlepsze pomysły na prezent na wieczór panieński (zobacz fajne pomysły na wyjątkowy podarek: ) Natomiast odważne i trochę zwariowane przyjaciółki zamówią typowo frywolne gadżety, które z pewnością do łez rozśmieszą zebrane towarzystwo, a może nawet rozniecą rumieńce zawstydzenia na obliczu narzeczonej.


Przedstawione tutaj portale proponują nie tylko podarunki na wieczory kawalerskie. Można w nich również zamówić oryginalne podarki na inne uroczystości, a dary na pewno przypadną do gustu nastolatkom i osobom traktującym życie z przymrużeniem oka. Zakupy w sieci wiążą się co prawda z pewnym ryzykiem - możemy dostać przesyłkę z uszkodzoną zawartością. Trzeba jednak pamiętać, aby zamówienia składać w miarę wcześniej, bo we wspomnianej sytuacji konieczny będzie dodatkowy czas na zwrot uszkodzonego towaru.

Tags: biżuteria, panna młoda, prezent, wieczór panieński