Pragnienie swojej książki może się spełnić. Wystarczy tylko mieć wenę do pisania, którą przelewasz na kartkę.

Posted on 28/09/2019 12:00am

Możemy zaobserwować, że obecnie każdy celebryta promuje swoje utwory. Nie ważne jaka jest tematyka tekstu, chociaż najczęściej jest . Trudno, że normalny człowiek pracujący na etacie nie nie chce nawet o tym myśleć, bo najczęściej nie ma pieniędzy. A może odpowiedzmy sobie na pytanie: jak wydać książkę za darmo?

Ogromna ilość zapisków, kartki latające po pokoju, a jak się zapytasz co to jest, to konkretna osoba mówi, że lubi sobie czasem zapisać coś, przelać uczucia na kawałek kartki. Niestety na tym kończy się doświadczenie z pisaniem.
publikacja
Author: Marko Polo
Source: http://www.flickr.com
Pomimo starań nikt na to nawet nie spojrzy, czasami bliskiej osobie pozwoli przeczytać fragment. Czemu tak się dzieje? Najczęściej jest to myślenie, że tak naprawdę trzeba zainwestować w to dużą ilość pieniędzy, żeby to się mogło zwrócić. Nic bardziej mylnego, w obecnych czasach można wydać książkę bez jakichkolwiek opłat. Jak to uczynić? W 2011 roku został uruchomiony pierwszy w Polsce portal self-publishing Wydaje.pl. Self-publishing to nic innego jak publikowanie dzieł, dzieł bez udziału wydawnictwa i sponsorów. Dzięki temu autor ma pełną kontrolę nad zapiskami przez siebie stworzonymi. Ogromną zaletą jest to, że wszyscy mogą upowszechnić utwór, również w postaci ebooka i może zarabiać pieniądze na sprzedaży. Opublikować można wszystko od fantastyki po prace naukowe, w tematyce nie ma rzeczy zabronionych. Portal ten jest również portal społecznościowym pomiędzy wydawcami, czytelnikami i autorami.Możemy zauważyć, że chociaż portal działa od niedawna, cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród lubiących czytać jak i pisać. W tej księgarni online możemy wyszukać też wiele publikacji na zasadzie esejów o różnej tematyce również politycznej. Wydaje.pl działa na zasadzie zachodnich odpowiedników typu Amazon.com czy Lulu.com. Wspomniany portal wyprzedził również takiego giganta jak empik, jeśli chodzi o ofertę publikowania dzieł. Skoro mamy taką możliwość, aby tak naprawdę bez żadnych problemów wydać utwór, nie ma żadnych przeciwwskazań, wystarczy tylko chcieć. Wśród wspomnianych portali wydających książki, warto również wspomnieć o Ebookred.pl.
Nie twórz już tylko do poduszki z nastawieniem, że i tak na to nikt nie spojrzy. A jeśli zadasz sobie w głowie pytanie „jak wydać książkę za darmo”, już znasz odpowiedź.

Tags: Empik, portal, serwis, kartka, pieniędze, Self-publishing