Przed parą narzeczonych, którzy zamierzają zorganizować ślub i cudowne przyjęcie weselne stoi wiele wyzwań do ustalenia

Posted on 15/04/2019 7:44am

Muszą załatwić stosowną salę, zdecydować się na odpowiednie menu, zapewnić okazałe dekoracje i rzec jasna dobrą muzykę. Zwłaszcza z tym ostatnim elementem może być dużo problemów, jako, że zespoły weselne nie zawsze prezentują usługi na najwyższym poziomie i jeżeli zaoferowana muzyka będzie kiepskiej jakości, może to popsuć nawet szczegółowo zaplanowane przyjęcie. Na co zatem zwracać uwagę wybierając zespół muzyczny na wesele?
Wesele
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Zwykle jest tak, że jeśli chodzi duże imprezy jak m.in. wesele liczy się dla nas każdy grosz. Staramy się oszczędzać na rozmaite sposoby, jednakże nie zawsze tanio znaczy lepiej. Zamówienie zespołu na wesele nie jest tanią inwestycją – na ogół uwzględnić trzeba koszt minimum dwóch tysięcy złotych, co biorąc pod uwagę jednodniową imprezę stanowi wcale nie małą sumę. Jednoczenie różne zespoły oferują w tej cenie inne usługi, np. . Jedne zapewniają jedynie granie muzyki, a o całą oprawę świetlną i dekoracyjną musimy zatroszczyć się sami. Inne z kolei oferują nie tylko swój, wysokiej jakości sprzęt, ale również kompleksową oprawę sceniczną – należyte oświetlenie, nagłośnienie i efekty specjalne (dym, lasery itp.). Warto zatem szczegółowo zweryfikować co zawiera się w proponowanej cenie i wybrać najbardziej atrakcyjną ofertę.W przypadku zespołów weselnych liczy się jakość proponowanych usług i dotychczasowe doświadczenie muzyków. Jedni już za pomocą zwykłego keyboardu i gitary potrafią zdziałać prawdziwe cuda, inni nawet dysponując rozbudowaną kadrą i sprzętem wykonują mało atrakcyjne przedstawienia muzyczne. Powinniśmy więc rzetelnie sprawdzić jak gra zespół. W tym kierunku należy przesłuchać przykładowe utwory – jeżeli to możliwe na żywo.koncert
Author: -ted
Source: http://www.flickr.com
Można również przejrzeć nagrania z dotychczas odbytych wesel, na których będzie pokazane jak bawią się ludzie przy akompaniamencie danego zespołu.
Na koniec warto warto wziąć też pod uwagę takie kwestie, jak ta czy zespół posiada własny środek transportu oraz czy wokalista lub wokalistka może równocześnie pełnić funkcję wodzireja. Nie każdy bowiem ma do tego smykałkę, tymczasem sprawne zachęcanie uczestników do zabawy jest w tych okolicznościach niezwykle ważne.

Tags: imprezy, zespoły, wesele, Muzycy