Przeznaczenie konkretnego miejsca nie w każdym momencie jest takie oczywiste. Jesteśmy w stanie przecież spróbować czegoś innego

Posted on 21/06/2018 5:46pm

Niektóre miejsca mają swoje specjalistyczne przeznaczenie. Są jasno zdefiniowane, dlatego również nie da się pomylić ich przeznaczenia z niczym innym. Tak jest przykładowo z salą gimnastyczną, salą weselną, lodowiskiem czy stadionem piłkarskim. Jednak w każdym z takich miejsc możemy zaplanować coś całkiem innego, bo przecież czy zawsze na stadionie rozgrywane są mecze piłkarskie? A czy na sali gimnastycznej możemy grać tylko w jedną grę? Wiadomo, że nie!
Stól na sali weselnej
Author: rekre89
Source: http://www.flickr.com
Tak już jest, iż podejście elastyczne zapewnia więcej niż, kiedy skupiamy się tylko na określonym rozwiązaniu. Podobnie jest z tematem umiejscowienia określenia wydarzenia. Wydaje się, że sala weselna nadaje się najbardziej do wesela, bo tak to się dzieje od zawsze, jednakowoż są również inne metody na zorganizowanie zabawy weselnej. Może to być na przykład pod wielkim namiotem, gdzie będzie – tak samo jak w sali – miejsce na stoły i parkiet. Przykłady: .Jak najbardziej, to bardzo ciekawy pomysł, szczególnie, że wesela są organizowane w sezonie letnim, więc jest raczej zapewnione, iż będzie ciepło. Z drugiej strony, imprezy weselne planuje się z wielkim wyprzedzeniem, a co będzie skoro trafimy na bardzo nieudaną pogodę? W lato przecież może być zimno, temperatura jest w stanie spadać nawet do dziesięciu stopni, nie mówiąc już o nocach, a wesela właściwie trwają do samego rana. Z takiego też względu zapewne bardziej bezpiecznym pomysłem jest wynajęcie sali weselnej. W pozostałych przypadkach, przykładowo w sytuacji stadionu nie mamy także jednego przykładu. Przecież na piłkarskim stadionie mogą być rozgrywane zawody futbolu amerykańskiego, a ponadto często organizowane są tam zawody lekkoatletyczne. Jak się okazuje można tam rozegrać i mecz siatkówki.


sala weselna
Author: Hotel Zora Primosten Hotel Zora Primosten
Source: http://www.flickr.com
Tak właśnie zostało to zorganizowane w Polsce z okazji Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn. Mecz otwarcia pomiędzy Polską a Serbią został rozegrany na Stadionie Narodowym przy pełnym obłożeniu. To była pierwsza taka akcja, żeby na stadionie piłkarskim rozegrać mecz siatkówki. Jak pokazało to wydarzenie był to wspaniały pomysł. To jedynie pokazuje, iż przy odrobinie chęci może trochę zmienić przeznaczenie konkretnego miejsca, z korzyścią dla tegoż miejsca, jak i ludzi, którzy uczestniczą w danym wydarzeniu.

Tags: imprezy, wesela