Rozrywka elektroniczna na poziomie - co jest teraz popularne

Posted on 07/11/2022 8:08am

Wielu ludzi prezentuje błędne wyobrażenia nt gier. Gry pecetowe łączą się im w głowach z krwią oraz pornografią. Obarczać winą tutaj powinno się ignoranckie media, które kochają podążać za zwykłą sensacją i rozmaite sprawy omawiać po łebkach.


battlefield
Należy to stwierdzić wprost – gry pecetowe nie sprawiają, że ludzie wychodzą na ulice i zaczynają strzelać. Jest totalnie na opak. Częste granie na komputerze potrafi skutecznie odprężyć nawet drażliwego osobnika.

Najgorsze w mówieniu o grach komputerowych jest generalizowanie. Bardzo często jedna gra z ogromnym poziomem przemocy i nagości może sprawić, że wszelkie inne pozycje postrzegane są jako największe zło tego świata.

Podobny zajmujący post przedstawiany jest tutaj, więc odwiedź witrynę kurs języka angielskiego b1 i zobacz, jakie treści tam odnajdziesz. One także Cię zaciekawią!

Powinno się jednak pamiętać, że co roku na półki trafiają masy tytułów na komputery osobiste i konsole. Możemy wypisać co najmniej kilkanaście totalnie różnych typów produkcji. Są zatem znane strzelanki, które rzeczywiście miewają w sobie dużą dawkę przemocy. Jednak to jedynie pewien odsetek wszystkich sprzedawanych produkcji. Znamy wszakże gry strategiczne, w których motywem jest tworzenie cywilizacji od zarania dziejów. Są także gry RPG, posiadające często ambitniejszą warstwę fabularną od wielu dzieł literackich.

Na zakończenie należy napisać jeszcze kilka słów o zbliżających się premierach w świecie gier. Wielu fanów z całego świata na pewno wyczekuje na wejście do sklepów kolejnej odsłony bestsellerowej serii Assassins Creed na PC. Ta część będzie nosiła numer czwarty. Jej rozgrywka będzie osadzona w morskich klimatach. Inną wielką premierą w branży elektronicznej będzie Battlefield 4 na komputery PC. 3 część tej serii bez przerwy szczyci się olbrzymią popularnością wśród zwolenników rozgrywki przez sieć. Wszystkie informacje, jakie wypuścili twórcy do tej pory, wskazują, że Battlefield 4 na PC będzie odznaczał się cudowną grafiką i wyborną grywalnością.

Tags: gry, Battlefield