To istotne, żeby celebrować każdy dzień. To wyrażanie szacunku dla kogoś nam bliskiego, jak i dla samego życia

Posted on 05/02/2019 8:01am

Nie w każdej sytuacji sam finał podróży jest najważniejszy. Niekiedy sama podróż jest od tego ważniejsza, samo przemieszczanie się, osiąganie nowych szczytów, pokonywanie kolejnych kilometrów. Nie zawsze również pogoń za sukcesami jest lepsza od delektowania się tym, co teraz, choćby nie była ona najwspanialsza, taka jaką wymarzyliśmy. Życie na każdego z nas rzuca uroki i nie do końca możemy sobie wszystko zaplanować. Najważniejsze to obchodzić ważne wydarzenia, świętować każde z nich, jakby miało być ostatnie.


Zaproszenia ręcznie wycinane - Paper Flower Art, Bogna Trętko
Author: Aneta Garbowska
Source: abcslubu.pl
To swoista radość życia, powstaje ona z przekonania, że nic nie jest dane nam na wieki, należy więc każdą chwilę traktować, jakby była już tą ostatnią. Nie znamy przecież dni i godzin, i być może jest to raczej smutne, lecz jeśli mamy na to niewielki wpływ, to lepiej myśleć o pozytywnej stronie mocy. Każde wydarzenie w naszym życiu powinno być zaznaczone w jak najwidoczniejszym miejscu, nawet to przykre wydarzenie, którego wspominać nie chcemy.

Chcemy zaprosić Cię do przejrzenia naszego rzetelnego tekstu. Naciśnij link tutaj i przenieś się do następnej witryny.

One bowiem, jak i inne zdarzenia budują nasze życie, takim jakie właśnie było.

Bez przeinaczeń i przekłamań, zupełnie szczerze, nasza ścieżka od początku do końca. Nie ma idealnych ludzi, co widać po takich właśnie przejściach życiowych, nawet najszlachetniejszy człowiek czasami może być draniem i odwrotnie. Nie należy więc oceniać ludzi po niedużych gestach i incydentach. Oczywiście, kreują one pewną opinię o danym człowieku, ale każdy człowiek to bardzo skomplikowany, wielowymiarowy twór. Pamiętajmy jednak, aby w naszym życiu celebrować chwile.

Nadchodzi jakieś wydarzenie przygotujmy piękne urodziny dla dzieci, zobacz przykłady: , niech odczują magie takiej chwili, niech poczują, tą wyjątkowość. Nadchodzi ślub, przygotujmy piękne zaproszenia ślubne, dowiedz się więcej- , przecież to być może jedyne takie wydarzenie w naszym życiu, warto podejść do tego z odpowiednim szacunkiem i pewną, ale nie przesadną, celebrą. To przybliża nas do życia idealnego, w trakcie którego przeżywamy czynnie wszystkie wydarzenia wiedząc jednakże, iż to nie jest dane nam na zawsze. Dlatego więc warto się z tego powodu cieszyć, warto celebrować takie uroczystości, gdyż tworzą one jeden z filarów sensu naszego życia.

Tags: podróż, ślub, życie