Tort ślubny - czym należy kierować się w toku jego wyboru?

Posted on 04/10/2019 2:13pm

Tort ślubny to niezwykle istotny fragment całego wesela. Podczas jego wyboru naturalnie należy zwrócić uwagę na dwie najistotniejsze rzeczy - jego smak i design. Właściwym pomysłem jest umówienie się na degustację kilku różnorodnych tortów, dzięki czemu łatwiej wybierzemy ten, jaki będzie nam pasować. Wybranie smaku tortu bez degustacji może okazać się błędem, bo nawet jeżeli zdecydujemy się na tort czekoladowy lub waniliowy zdoła się okazać, że będzie on bez wyrazu, zbyt słodki bądź zbyt gorzki. Właśnie z tej przyczyny degustacja tortu ślubnego jest tak istotna. Dzięki temu odszukamy smak, który najbardziej będzie nam podobać się.

ślub
Author: JASON 蕭
Source: http://www.flickr.com
Design tortu jest niemniej ważny. Z pewnością ma obowiązek on pasować do koncepcji ślubnej. Możemy zdecydować się na biały, wspaniały tort ślubny, aczkolwiek coraz więcej Par Młodych planuje wesela z kluczowym motywem kolorystycznym. Jeżeli na naszym weselu króluje błękit, fiolet czy też czerwień to naturalnie tort ślubny także winien odzwierciedlać ten motyw. Cukiernie prześcigają się współcześnie w wymyślaniu coraz to nowszych, bardziej pomysłowych tortów (polecamy adres tej strony) ślubnych. Rozliczne zdobienia, kolory, kontury - obecne torty można nazwać prawdziwymi dziełami sztuki. Bez wątpienia należałoby poświęcić nieco czasu na to, by odszukać ten wymarzony, najpiękniejszy i równocześnie wyśmienity tort - tort-artystyczny.pl/ - kliknij tutaj. Nie sugerujmy się tylko zdjęciami w Necie!ślub
Author: Simon Watson
Source: http://www.flickr.com
Zawsze osobiście udajmy się do danej cukierni oraz zobaczymy nie tylko portoflio, ale też już wykonane torty, które są przystępne w ofercie. Zdjęcia nie zawsze oddają prawdę, więc sugerowanie się wyłącznie zdjęciem może okazać się zgubne. Jeśli w Dniu Ślubu nie chcemy zastać przykrej niespodzianki i ujrzeć tortu, jaki w ogóle nie odpowiada naszym wyczekiwaniom oraz naszemu zamówieniu - prawidłowo przyłóżmy się do znalezienia promowanej, fachowej cukierni. Warto również poznać się z opiniami Konsumentów, jacy zamawiali torty ślubne z danej cukierni.


Źródło informacji:

Tags: Czekolada, wesele, ślub, cukiernia