Uroda i woń damy daje odwagę i pomaga utrzymać miłość faceta.

Posted on 01/10/2021 8:42am

Kobieta marki Dior od dawna była pewna swoich wartości. To uwodzicielska romantyczka, która lubi bieliźniane ozdoby w stroju codziennym, ale i praktyczne pomysły odnoszące się do mody męskiej. Przenigdy nie zapomina o ekskluzywnych dodatkach. Ceni sobie luksus w postaci szlachetnych tkanin i funkcjonalnych oraz prostych pomysłów w formie idealnego kroju. Dior to także potęga kosmetyczna, produkująca kosmetyki do pielęgnacji i makijażu oraz perfumy. Pierwsze perfumy wypromowane przez pod szyldem Dior, to woda perfumowana o nazwie Miss Dior. Pierwsza drogeria marki Dior założona została poza granicami Francji w Nowym Jorku.
uroda
Author: Ray Bilcliff
Source: http://www.flickr.com
Dla Pań lubiących odczuwać pełni erotyczności, Dior oferuje wodę perfumowaną o nazwie Dior Addict. W tej wodzie znajduje się niesamowity, bizantyjski aromat, z kwiatowymi akcentami, nasycony unikalną namiętnością. Dama Dior Addict jest niezwykła. Jest obiektem pożądania, jeśli chce, jest w stanie zniewolić serce każdego mężczyzny. Z myślą o wyzwolonej, nie uznającej niczyjego zwierzchnictwa pani, zdecydowanej i wytwornej powstał bukiet Dior Addict Eau Sensuelle. Zobacz również: ()

Delikatny aromat otula zmysły promienistymi nutami szlachetnej róży, które w sercu mieszają się z intensywną wonią jaśminu. Jego unikatowym składnikiem jest jamajska Królowa Nocy, rzadki i nieuchwytny kwiat, który rozkwita tylko na parę godzin i uważany jest za magiczny. Drzewno-piżmowa baza zapewni moc erotycznych uniesień. Dior Addict Eau Sensuelle to zapach adekwatny na romantyczne spotkania z umiłowanym.

Jeśli masz ochotę wiedzieć więcej, doczytaj również wiadomości opublikowane na następnej witrynie - tam czekają na Ciebie dodatkowe artykuły.

Więcej informacji na stronie:
zapach
Source: http://kringle-candle.pl/
Woda toaletowa Christian Dior Addict Eau Fraiche została zainspirowana współczesną i dominującą kobietą, która w głębi duszy jest romantyczką. Intrygujący aromat jest w sam raz do noszenia w ciągu dnia. Od chwili powstania w 1902 roku, logo Helena Rubinstein jest stała wartościom, której idea zrewolucjonizowała rynek artykułów do pielęgnacji ciała i od nowa wyznaczyła normy kobiecego piękna. Na dorobek renomy składa się 110 lat eksperymentów w dziedzinie pielęgnacji przeciwstarzeniowej, której misją jest odzew na pragnienia najbardziej wymagających pań. Prowadzona naukowymi i estetycznymi aspiracjami Helena Rubinstein swoje życie poświęciła znalezieniu najbardziej nowatorskich pomysłów naukowo-badawczych w dziedzinie pielęgnacji skóry. Dzisiaj kosmetyki marki HR wciąż należą do kosmetyków luksusowych.

Tags: moda, marka, zmysł