Jak dzisiaj zaplanować udane wesele, aby nie wydać fortuny?

Posted on 22/06/2018 10:09am

Polskie wesela są z reguły huczne i trwają nawet 2 dni. Oczywiście, zorganizowanie takiego przyjęcia jest nie tylko dużym wyzwaniem logistycznym, ale także finansowym.

Coraz więcej Młodych Par rezygnuje wobec tego z wesela, poprzestając na samym ślubie albo mozolnie odkłada konieczne pieniądze. Tymczasem, naprawdę interesujące wesele można zorganizować taniej. Trzeba tylko chcieć. Między innymi, gdy narzeczeni są z Wrocławia i wszystkie sale weselne w tym mieście proponują wysokie ceny, dobrze jest zastanowić się nad opcją wynajęcia sali w pobliżu miasta jak np. . W mniejszych miejscowościach jest z reguły taniej.wesele
Author: Aga Cudak
Source: abcslubu.pl
Planując wesele okolice Wrocławia () należy pamiętać, że niektórzy goście mogą mieć wielkie kłopoty z zagwarantowaniem sobie transportu, w związku z tym niekiedy wskazane jest zapewnienie im noclegów albo wynajęcie autobusu, który gości przewiezie na trasie pomiędzy kościołem a salą weselną. Coraz popularniejsze są wesela na świeżym powietrzu bądź wesela - www.saladlaciebie.com/sale-weselne/znin.html - w namiotach. To interesująca alternatywa dla tych par, które mają sporo czasu na organizację, jako że trzeba wynająć kucharkę lub firmę cateringową, zastawę, stoły i krzesła oraz zaplecze sprzętu AGD. Opcjonalnie, narzeczeni (sprawdź informacje) mogą zastanowić się nad weselem w piątek. Przeważnie sale weselne oferują wówczas niższe ceny.

Osoby, które dysponują niewielkim budżetem powinny w pierwszej kolejności szczegółowo przeanalizować listę gości. Gdy jakiegoś członka rodziny nie widuje się od lat, można śmiało zrezygnować z zapraszania go na przyjęcie i ograniczyć się tylko do tych osób, z którymi utrzymuje się ciągły kontakt i które rzeczywiście są bardzo bliskie Młodej Parze. Skromne wesela są nie tylko tańsze, ale również bardziej kameralne, wobec czego nietrudno miłą atmosferę. Na dodatek, część dekoracji można przygotować osobiście, na przykład za pomocą papieru.

Dużo interesujących inspiracji znajduje się w Internecie. Z wykonaniem łatwych dekoracji poradzą sobie nawet te osoby, które nie mają zdolności manualnych. Jeżeli pragnie się zmniejszać koszty, zamiast zespołu można zatrudnić DJ'a. To dziś coraz bardziej popularne rozwiązanie. Suknię ślubną natomiast wskazane jest nabywać na wyprzedażach.

Tags: catering, ceny, wesele, DJ