Wśród fanów książek panuje obecnie trend na użytkowanie z interesującej alternatywy - audiobooki

Posted on 08/03/2019 6:32pm

W obecnych czasach szuka się wszelakich udogodnień, które pozwalają wykonywać prace domowe w krótkim czasie, albo parę w jednym czasie. Ludzie są dzisiaj w znacznej mierze skupieni na karierze i natłok zadań niejednokrotnie nie pozwala im na przyjemności. Dlatego też czytanie książek czy oglądanie ciekawych filmów niekiedy ma miejsce raz w miesiącu albo w ogóle. Na szczęście jest sporo udogodnień, które trafiają do zapotrzebowań dużego grona ludzi, którzy nie są w stanie pozwolić sobie na spędzanie wolnego czasu na czytaniu ukochanej książki.

Audiobooki na smartfonie
Author: athriftymrs.com
Source: http://www.flickr.com
Audiobooki, czyli nagrane interpretacje książek wykonane przez jednego czy też kilku lektorów są współcześnie największym udogodnieniem dla osób, które z niedoboru czasu nie są w stanie czytać książek w postaci drukowanej. Sięga po nie mnóstwo ludzi, którzy słuchają książek w samochodzie w trasie do pracy lub w domu w trakcie wielorakiego rodzaju czynności. Istotne jest, że opcja ta zaakceptowała się tak dobrze, że właściwie każda nowo wydana książka ma własną edycję w postaci audiobooka. Z tego względu każdy może w markecie nabyć taką wersję nawet kilka dni po premierze książki, lub i nawet równolegle.

Wśród aktualnie najczęściej wyszukiwanych tytułów znaleźć można Wiedźmin - audiobook fonopolis.pl/Wiedzmin-Krew-elfow, jaki zachwyca interpretacją. W przypadku książek fantastycznych dobry lektor jest niezwykle istotny, by trafnie wprowadzić słuchacza w nastrój dzieła. Na powodzenie sprzedaży serii Andrzeja Sapkowskiego w formie nagrania bezsprzecznie oddziałuje tak pozytywny odbiór samej problematyki i historii przez czytelników. Fakt, iż istnieje dodatkowo gra komputerowa uwydatnia rangę tej powieści.Wiedźmin
Author: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
Z tego między innymi powodu Wiedźmin (audiobook) jest na obecną chwilę najczęściej wyszukiwanym hasłem w internecie jeśli chodzi o dostępność tej formy książki. Szukając wobec tego audiobooka dla siebie dobrze jest zobaczyć rozpoznawane strony internetowe, bo często proponują atrakcyjne ceny. Niezaprzeczalnie audiobooki są wielkim udogodnieniem dla wielu ludzi, którzy zwyczajnie nie mają czasu na czytanie powieści. Słuchając nagrania podczas podróży samochodem można faktycznie dobrze spędzić i oszczędzić czas.

Tags: książki, Audiobooki, powieści, Andrzej Sapkowski, czytelnicy