Pełen romantyzmu ślub

Posted on 17/04/2019 7:25am

Ślub oraz wesele to ważniejsze imprezy w życiu większości ludzi. Dla wielu osób to wręcz wydarzenie życia. Nic dziwnego, że każdy pragnie zapamiętać ten czas jak najdłużej. Żeby tak się stało, warto nastawić się na skrupulatne przestudiowanie założeń oraz drobiazgowe zaplanowanie zarówno ceremonii ślubu, jak i wesela.
Pani młoda
Author: Faylyne
Source: http://www.flickr.com
Jak wszystkie duże wydarzenia, także wesele i ślub podlegają zmianom związanym z modą i zwyczajami. Po epoce przesłodzonych, falbaniastych ślubów, z weselnikami, których nazwisk para młoda często nawet nie kojarzyła przyszedł czas na romantyczny ślub . Taka cicha, rodzinna uroczystość wśród bliskich osób znacznie zmniejsza koszt oraz sprawia, że obecni koncentrują się na tym, co tak naprawdę jest najważniejsze. Sukienka może być skromna, zamiast powłóczystego welonu często skromny wianek lub przypinka, uroczystość bez zadęcia ale klimatyczna i najlepiej w pięknym zabytkowym kościele.Romantyczny ślub nie jest pompatyczny, jest bardzo dużym przeżyciem. Dla niewielu gości
Ślub w plenerze
Author: Timothy Marsee
Source: http://www.flickr.com
przyjęcie koktajlowe, coraz częściej już bez DJa, za to przy dźwiękach klimatycznej muzyki z pliku albo granej na żywo przez niewielki zespół instrumentalistów. Takie wesele nie kończy się rano i nie przewiduje poprawin. Przez to nie kosztuje fortunę. Jeśli ktoś nie chce zgodzić się na pomniejszanie wydźwięku tak ważnej uroczystości, może oczywiście poszaleć z wydatkami.

Dla dysponujących zasobniejszym portfelem jest oferta wesela za granicą. Jeżeli ktoś nie ma zamiaru się dopasowywać do zmiennej pogody oraz tradycyjnych zwyczajów, wystarczy zamówić lot i kwatery dla weselnych gości w wymarzonym miejscu i świętować z nimi w odległych zakątkach globu. W Internecie można wyszukać dużo firm wyspecjalizowanych w przygotowywaniu wesela za granicą. Zajmują się one wszystkim, począwszy od zarezerwowania i dopilnowania miejsca, poprzez zorganizowanie transportu w obie strony dla wszystkich weselników, a na przebiegu imprezy na miejscu zakańczając. Pomimo sporych kosztów, wesela za granicą są coraz bardziej popularne, bowiem podczas niezapomnianych przeżyć z wycieczki, można poznawać tamtejsze obrzędy towarzyszące zawieraniu małżeństw.

Tags: wesela, kwatery, party